CVIČÍME!!!

Rozvrh lekcí najdete zde, včetně instrukcí, jak lekce můžete rezervovat.Čtěte dál! Od pondělí 25. 5. můžeme využívat i zázemí - šatny a sprchy a cvičíme bez roušek. Moc se na váš těšíme!!!

PROSÍME O DŮKLADNÉ PROSTUDOVÁNÍ OPATŘENÍ DŮLEŽITÝCH OHLEDNĚ PROVOZU. DĚKUJEME

Vážení klienti,

pro zajištění bezpečnosti vás i všech ostatních prosíme o dodržování následujících pravidel:

 1. Do prostor Fit studia bude umožněn vstup nejdříve 10 min před zahájením lekce (abychom mohli prostory řádně připravit a vyvětrat).
 2. Věříme, že jste si jistí, že netrpíte žádnými příznaky nachlazení ani zvýšené teploty.
 3. Při vstupu do prostor fitness centra použijte připravené dezinfekční prostředky na ruce.
 4. Jsme moc rádi, že už můžeme používat šatny a sprchy. Svůj čas strávený v nich však omezte na nezbytné minimum.
 5. U nás nelze platit bezkontaktně, prosím, připravte si tedy přesnou hotovost. Jednorázové vstupné je 100 Kč, prodloužené lekce (75 min) Power jóga v pondělí a Hathajóga v úterý je vstupné 120 Kč. Do konce června nebudou v platnosti stávající permanentky, ty bude možné využít od 1. 7. do 30. 9. 2020. Ve stejném období si můžete vybrat náhradu za předplacené březnové lekce. Karty Multisport můžete použít s doplatkem 20 Kč. Dočasně je pozastaven prodej nových permanentek.
 6. Balené nápoje si u nás zakoupit můžete.
 7. Nezapomeňte, že při pobytu u nás může dojít ke zvýšené kumulaci osob na jednom místě. Přestože je již možné cvičit bez roušky, doporučujeme mít roušku nebo jinou ochrannou pomůcku s sebou a používat ji v místech jako je recepce, šatny, prostě tam, kde se vyskytuje více lidí.
 8. Pokud je to možné, přineste si vlastní podložku na cvičení. Pokud nemáte vlastní podložku, zapůjčíme vám ji. Po lekci ji pečlivě vydezinfikujte a nechte rozloženou na místě, kde jste cvičili. Podložky nabízíme i k prodeji (na recepci).
 9. Dodržujte bezpečnou vzdálenost minimálně 2 m od dalších cvičících. V sále jsou vyznačená místa, kam si umístíte svoji podložku.
 10. Při využití prostor toalet dodržujte bezpečnou vzdálenost. Dbejte, aby i zde nedocházelo k současné přítomnosti více osob na jednom místě ve vzdálenosti menší než 2 metry. Dodržujte správný postup při mytí rukou a následnou dezinfekci.
 11. Při odchodu z fitness centra opět použijte dezinfekční prostředek na ruce.

Věříme, že přísná hygienická opatření společně zvládneme, a vy se u nás budete cítit bezpečně.

V případě jakýchkoliv otázek nebo provozních nedostatků kontaktujte náš personál.