O nás

Vážení a milí,

Tak už nám to pěkně jede... Přehoupli jsme se do období letních prázdnin... Aktuální rozvrh  najdete zde, včetně instrukcí, jak si lekce můžete rezervovat. Cvičíme celé léto (s výjimkou začátku prázdnin, kde máme dva svátky). Takže necvičíme v pátek 3. 7., v neděli 5. 7. a v pondělí 6. 7.. Jinak jedeme podle rozvrhu. Jen doporučujeme včasné rezervace formou sms na tel. 734 137 420.

Obavy z horka? Nejsou třeba laugh. Náš sál je příjemně klimatizovaný, tak nemusíte mít strach, že by vás obtěžovalo horko.

A pokud máte obavy kvůli covidu - dbáme na zvýšenou hygienu, důkladné větrání mezi lekcemi, průběžnou dezinfekci toalet, koupelen i šaten. Samozřejmostí jsou dezinfekční přípravky na ruce při vstupu a na toaletách.

Moc se na vás těšíme...

TAKŽE NA VIDĚNOU NA ZNAČKÁCH... Jiřina Hůrková a všechny ostatní lektorky Fit studia

     smiley

 Ohlédnutí na rokem 2019 najdete v naší fotogalerii...

 

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

NAŠE STUDIO

 

   

   

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dnes to vypadá, že je vše, jak má být.. ale na jaře 2017 by nás nikoho nenapadlo, jaké nastanou za rok obrovské změny... A stalo se, že o pár měsíců později jsem udělala velký těžký krok...

Přes 20 let bylo mou srdeční záležitostí velké pohybové studio, které jsem zakládala, budovala a vedla a jehož jsem byla samozřejmou součástí. Studiu jsem zasvětila dlouhá léta. Mým cílem vždy bylo, aby se klienti rádi vraceli na místo, kde mohou aktivně relaxovat a prostřednictvím cvičebních lekcí získávat potřebnou energii. Miluji pohyb, miluji cvičení a především kontakt s vámi, cvičícími. Proto pro mě byla má práce vždy i největším koníčkem. 
Bohužel však za poslední roky nastaly určité situace, kvůli nimž se poměry i atmosféra ve studiu změnily. Cítila jsem, že se všechna radost vytratila, a tento nepříjemný stav mě dlouhodobě vyčerpával. Proto jsem se po velice těžkém váhání rozhodla svoji působnost v tomto studiu ukončit a vydat se vlastní cestou.

Ačkoli mi bylo jasné, že to nebude jednoduché, díky úžasnému týmu lektorek, které se mne rozhodly podpořit a dát se novým směrem se mnou, věřila jsem, že to zvládneme!

Září a říjen 2017 jsme cvičily v provizorních prostorách a moc si vážím všech klientů, kteří jste šli za námi. Byla to pro nás úžasná podpora, která nám dala sílu jít dál. A 13. listopadu 2017 přišel DEN "D" a my otevřely NOVÉ FIT STUDIO! Byl to takový předčasný vánoční dárek, jednak pro nás, a jak doufáme, také i pro vás... Jsme velmi šťastné, že se tu můžeme už druhý rok vídat s vámi - našimi věrnými, ale i novými klienty. Takže, šlapeme dál!

                                                                                                                                                                                                                                  Vaše Jiřina Hůrková