O nás

Vážení a milí,

náš život se v posledních dnech obrátil vzhůru nohama. Nebezpečný virus se dotýká každého z nás. Bezpečnostní opatření je tak třeba důsledně dodržovat, abychom se mohli co nejdříve dostat do běžného životního rytmu. Všem nám jde přece o zdraví!  A když teď zrovna nemůžeme sportovat podle svých zvyklostí, budeme si muset pohybovou aktivitu nastavit doma.

Nějakou dobu se nebudou konat pravidelné lekce, kurzy ani žádné cvičební akce. O své předplacené lekce samozřejmě nepřijdete, převedeme vám je jakmile pomine tato výjimečná situce.

Akce Vítání jara, která se měla konat v sobotu 14. 3. pravděpodobně proběhne v jiném termínu. Pokud vám termín nebude vyhovovat, převedeme vám peníze na běžné lekce.

Jakmile se situace změní, budeme vás informovat zde nebo na našem FB.

Přejme si, aby tato nelehká situace brzy vrátila naše životy do normálu...

     smiley

 Ohlédnutí na rokem 2019 najdete v naší fotogalerii...

Za celý kolektiv Fit studia -  Jiřina Hůrková

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

NAŠE STUDIO

 

   

   

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dnes to vypadá, že je vše, jak má být.. ale na jaře 2017 by nás nikoho nenapadlo, jaké nastanou za rok obrovské změny... A stalo se, že o pár měsíců později jsem udělala velký těžký krok...

Přes 20 let bylo mou srdeční záležitostí velké pohybové studio, které jsem zakládala, budovala a vedla a jehož jsem byla samozřejmou součástí. Studiu jsem zasvětila dlouhá léta. Mým cílem vždy bylo, aby se klienti rádi vraceli na místo, kde mohou aktivně relaxovat a prostřednictvím cvičebních lekcí získávat potřebnou energii. Miluji pohyb, miluji cvičení a především kontakt s vámi, cvičícími. Proto pro mě byla má práce vždy i největším koníčkem. 
Bohužel však za poslední roky nastaly určité situace, kvůli nimž se poměry i atmosféra ve studiu změnily. Cítila jsem, že se všechna radost vytratila, a tento nepříjemný stav mě dlouhodobě vyčerpával. Proto jsem se po velice těžkém váhání rozhodla svoji působnost v tomto studiu ukončit a vydat se vlastní cestou.

Ačkoli mi bylo jasné, že to nebude jednoduché, díky úžasnému týmu lektorek, které se mne rozhodly podpořit a dát se novým směrem se mnou, věřila jsem, že to zvládneme!

Září a říjen 2017 jsme cvičily v provizorních prostorách a moc si vážím všech klientů, kteří jste šli za námi. Byla to pro nás úžasná podpora, která nám dala sílu jít dál. A 13. listopadu 2017 přišel DEN "D" a my otevřely NOVÉ FIT STUDIO! Byl to takový předčasný vánoční dárek, jednak pro nás, a jak doufáme, také i pro vás... Jsme velmi šťastné, že se tu můžeme už druhý rok vídat s vámi - našimi věrnými, ale i novými klienty. Takže, šlapeme dál!

                                                                                                                                                                                                                                  Vaše Jiřina Hůrková