O nás

Milí klienti,

uplynulý rok byl velmi podivný a náročný a my jsme moc šťastní, že se nám podařilo celou situaci ustát a provoz Fit studia obnovit. A i když se podmínky opět trochu zpřísňují, pro nás to vlastně znamená, být k sobě ohleduplní, dodržovat rozestupy 1,5 m při cvičení a omezit pobyt v šatnách na nezbytně dlouhou dobu. RESPIRÁTORY PŘI CVIČENÍ NEJSOU TŘEBA!!!

Podrobné Informace naleznete v Mimořádném opatření MZd z 22. 10. 2021 zde https://bit.ly/3pwGaQk .

Aktuální rozvrh najdete zde... Změny v rozvrhu najdete zde... Nepřehlédněte!!! Všechny osoby, které vstupují a pobývají v prostoru provozovny (studia) musí splnit podmínku platného negativního PCR testu ne staršího než 7 dní, nebo antigenního testu ne staršího než 72 hod, nebo potvrzení o ukončeném očkování (2 dávky + 14 dní)  nebo potvrzení, že spadají do ochranné lhůty 180 dní od prodělání nemoci Covid-19. Před vstupem do studia se prokážete buď elektronickým nebo písemným dokladem. Bez tohoto dokladu vás bohužel do studia pustit nemůžeme. Můžete si udělat i samotest, ale přímo před vstupem do studia.

Nepřehlédněte upozornění, že od 1. 11. se zkracuje doba platnosti testů!!!

MOC SE NA VÁS TĚŠÍME!!!

smiley


Jiřina Hůrková

 

 Ohlédnutí za uplynulými roky najdete v naší fotogalerii...

 

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

NAŠE STUDIO

 

   

   

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dnes to vypadá, že je vše, jak má být.. ale na jaře 2017 by nás nikoho nenapadlo, jaké nastanou za rok obrovské změny... A stalo se, že o pár měsíců později jsem udělala velký těžký krok...

Přes 20 let bylo mou srdeční záležitostí velké pohybové studio, které jsem zakládala, budovala a vedla a jehož jsem byla samozřejmou součástí. Studiu jsem zasvětila dlouhá léta. Mým cílem vždy bylo, aby se klienti rádi vraceli na místo, kde mohou aktivně relaxovat a prostřednictvím cvičebních lekcí získávat potřebnou energii. Miluji pohyb, miluji cvičení a především kontakt s vámi, cvičícími. Proto pro mě byla má práce vždy i největším koníčkem. 
Bohužel však za poslední roky nastaly určité situace, kvůli nimž se poměry i atmosféra ve studiu změnily. Cítila jsem, že se všechna radost vytratila, a tento nepříjemný stav mě dlouhodobě vyčerpával. Proto jsem se po velice těžkém váhání rozhodla svoji působnost v tomto studiu ukončit a vydat se vlastní cestou.

Ačkoli mi bylo jasné, že to nebude jednoduché, díky úžasnému týmu lektorek, které se mne rozhodly podpořit a dát se novým směrem se mnou, věřila jsem, že to zvládneme!

Září a říjen 2017 jsme cvičili v provizorních prostorách a moc si vážím všech klientů, kteří jste šli za námi. Byla to pro nás úžasná podpora, která nám dala sílu jít dál. A 13. listopadu 2017 přišel DEN "D" a my otevřely NOVÉ FIT STUDIO! Byl to takový předčasný vánoční dárek, jednak pro nás, a jak doufáme, také i pro vás... Jsme velmi šťastné, že se tu můžeme už čtvrtý rok vídat s vámi - našimi věrnými, ale i novými klienty. Takže, šlapeme dál!

                                                                                                                                                                                                                                  Vaše Jiřina Hůrková