Rozvrh

NEPŘEHLÉDNĚTE!!! Všechny osoby, které vstupují a pobývají v prostoru provozovny (studia) musí splnit podmínku platného negativního PCR testu ne staršího než 7 dní, nebo antigenního testu ne staršího než 72 hod, nebo potvrzení o očkování (od 24.5. stačí být 3 týdny od podání první dávky), nebo potvrzení, že spadají do ochranné lhůty 180 dní od prodělání nemoci Covid-19. Před vstupem do studia nám podepíšete čestné prohlášení, ale doklad nebo potvrzení musíte mít u sebe, abyste se mohli prokázat případné kontrole.

MOC SE NA VÁS TĚŠÍME!!!

Níže najdete rozvrh na tento týden a pod ním na příští týden...

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Informace o aktuálních změnách ve cvičebním rozvrhu najdete zde.

 

PROSÍME O DŮKLADNÉ PROSTUDOVÁNÍ OPATŘENÍ DŮLEŽITÝCH OHLEDNĚ PROVOZU.

 

Vážení klienti,

  1. Velice si vážíme vašeho zájmu, proto uděláme vše pro to, abyste se u nás cítili příjemně a bezpečně.
  2. Pokud se necítíte v pořádku, jste nachlazeni nebo vám není jinak dobře, raději odložte návštěvu studia.
  3. Vstup do prostor studia bude umožněn nejdříve 10 min před zahájením lekce (po opuštění všech klientů z právě proběhlé lekce).
  4. Při vstupu do prostor studia, na toaletách i v prostoru šatny jsou umístěny dezinfekční prostředky na ruce. Používejte je!!!
  5. Od pondělí 31. 5. můžeme používat šatny i sprchy v plné míře, přesto doporučujeme omezit čas zde strávený na nezbytné minimum.
  6.  Jednorázové vstupné je 100 Kč, prodloužená lekce (70 min) vstupné 125 Kč. Permanentky zakoupené v září a v říjnu 2020 můžete využít do 15. 8. 2021. Ve stejném období si můžete vybrat náhradu za předplacené říjnové lekce (hotovost nevracíme). Nové permanentky budou v prodeji již od 24. 5.. Permanentky zakoupené do března 2020 jsou již neplatné!!!
  7. Balené nápoje si u nás zakoupit můžete.
  8. Pokud je to možné, přineste si vlastní podložku na cvičení. Pokud nemáte vlastní podložku, zapůjčíme vám ji. Po lekci ji pečlivě vydezinfikujte a nechte rozloženou na místě, kde jste cvičili. Podložky také nabízíme k prodeji (na recepci).
  9. Dodržujte správný postup při mytí rukou a následnou dezinfekci, která je umístěna u každého umavadla.

Věříme, že dodržování hygienických opatření přispěje ke vzájemnému pocitu bezpečí.

V případě jakýchkoliv otázek nebo provozních nedostatků kontaktujte náš personál.