ONLINE Balíček MIX - dvoutýdenní 10. 5. - 23. 5.

LÉTO SE K NÁM PO ŠPIČKÁCH BLÍŽÍ A TAK JE TŘEBA ZAPRACOVAT NA KONDICI. Nabízíme další dvoutýdenní balíček - 3 kondiční lekce a 3 lekce pomalejší, jóga a pilates. Často jste psali, že 5 lekcí za týden nestačíte odcvičit, tak teď to určitě zvládnete. A pokud už jste zvyklí na každodenní dávku pohybu, zacvičíte si každou lekci dvakrát. To je přece skvělé!! (Viz rady ke cvičení pod tabulkou s rozpisem lekcí)

ROZVRH

DEN LEKCE LEKTOR
pondělí 10. května PLOCHÉ BŘÍŠKO Míša Chlupsa
  PILATES Kačka Melišová
čtvrtek 13. května POSILKO Míša Pavlíčková
  HATHAJÓGA Vlaďka Mášková
úterý 18. května KONDIČKA Kačka Melišová
  PILATES Jiři Hůrková

Rady k lekcím:

- Necítíte se na celou lekci jógy? Zvolte prvních cca 30minut, kdy půjde o důkladně protažení v nenáročném tempu a doplňte částí jiné lekce - např. pilates nebo posilko

- Chcete si dát pořádně do těla? Nakombinujte dvě lekce! např. bodyforming a posilko či ploché bříško

- Pro pestřejší lekce kombinujte, bude to větší zábava. A navíc i když budete některé části lekcí opakovat, bude to vždy jiné

 

Online sledování videí s lektorkami Fit studia Jiřiny Hůrkové – informace o akci

Od října loňského roku je naše Fit studio dočasně uzavřeno z důvodu vládních opatření. A protože víme, jak je pravidelný pohyb pro vás důležitý, nabízíme vám alternativu – možnost cvičit doma prostřednictvím videolekcí, natočených lektory našeho Fit studia. Videa budou uveřejněna v SOUKROMÉ skupině na sociální sítí Facebook a přístup do této skupiny bude placený dle podmínek uvedených níže.

Klient, který má zájem o sledování videí online, může do soukromé skupiny vstoupit po uhrazení jednorázového poplatku 350 Kč / za dvoutýdenní balíček.. Ve skupině bude k dispozici šest videolekcí, které budou přidávány takto: 2 lekce v pondělí, 2 lekce ve čtvrtek a dvě lekce další úterý cca v 8 hodin (vždy jedna pomalá a jedna rychlejší lekce). Konkrétní druhy cvičení a lektorky budou zveřejněny vždy ve středu předem na FB stránce a webové stránce Fit studia JH. Do soukromé skupiny bude mít klient za poplatek 350 Kč přístup vždy od pondělí od 8 hodin do neděle do 20 hodin druhého týdne. Všechny lekce budou na FB k dispozici vždy až do konce druhého týdne, kdy bude soukromá skupina odstraněna. Další týden bude zřízena nová soukromá skupina, pro níž budou pravidla přidávání lekcí i výše jednorázového poplatku stejná.

Připojit se do soukromé skupiny v průběhu 14 dnů je samozřejmě možné, a to vždy za stejných podmínek. Klient bude mít k dispozici zpětně i všechna vydaná videa daného balíčku, a to neomezeně.

Pro vstup do soukromé skupiny na každý balíček je třeba vyplnit přihlášku na akci (jméno a příjmení, e-mail, a do zprávy uveďte MIX a své uživatelské jméno na facebooku, s nímž bude platba spárována) a uhradit jednorázový poplatek ve výši 350 Kč na účet Fit studia (číslo účtu zašleme na základě přihlášky).

Jiřina Hůrková

Tel: 605 158 418

!! Přihlášení zde

Vaše postřehy, nápady či připomínky můžete poslat na e-mail:  fitstudiojh@seznam.cz  nebo do zpráv na FB.

Termín: 
Pátek, 21. Květen 2021