Podzimní aktivní víkend v Mariánských Lázních

Hotel Krakonoš *** se nachází v klidném prostředí nad městem. Svou polohou láká k zajímavým výletům, které potěší milovníky přírody i historie.

NÁZEV AKCE: Podzimní aktivní víkend v Mariánských Lázních

      

TERMÍN: 14. - 16. 10. 2022

MÍSTO KONÁNÍ: Hotel Krakonoš, Mariánské Lázně

CENA: 2 990 Kč

V ceně: ubytování na 2 noci s polopenzí, cvičební program, vstup do hotelového SPA

CVIČEBNÍ LEKCE: výběr z 10 lekcí s lektorkami Fit studia

  • bodyforming, kruhový trénink, kondiční trénink, fit kalanetika, jóga, pilates, bodybalance, cvičení pro zdravá záda, cvičení v bazénu...
  • cvičení pro pokročilé i začátečníky
  • velký prostorný sál na cvičení a menší salonek

     

(foto z proběhlých víkendových akcí se cvičením)

UBYTOVÁNÍ: 

  • dvoulůžkové pokoje, apartmány
  • všechny pokoje jsou vkusně a útulně zařízeny
  • vlastní sociální zařízení
  • TV, lednička, fén a telefon

      

STRAVOVÁNÍ: polopenze (snídaně formou bufetu, večeře servírovaná - výběr ze tří tříchodových menu)

     

WELLNESS:

  • kompletní lázeňská péče přímo v hotelu
  • bazén, solná jeskyně, pedikúra, manikúra, kadeřnictví a kosmetiku
  • v hotelu se využívá přírodní lehce mineralizovaná voda z vlastního zdroje - tato mineralizovaná voda je vhodná pro pitnou kúru i ke koupání, je využívána i při wellness procedurách

     

MOŽNOSTI VÝLETŮ: Mariánské lázně, zámek Kynžvart, klášter Teplá, hrad Loket, zámek a hrad Bečov nad Teplou, skanzen Doubrava

Park Boheminium

Expozice ve volné přírodě je inspirativní procházkou po zajímavých místech České republiky. Uvidíte hrady a zámky, ale také technické památky jako větrné a vodní mlýny, flotilu letadel českých aerolinií, historické vláčky nebo pohyblivý model lanovky na moderní telekomunikační věž na Ještědu. Vystavené makety jsou precizní prací našich modelářů, velmi věrně odpovídají originálu, jen jsou 25x menší. Park najdete v těsné blízkosti hotelu.

Naučná stezka Kladská

Naučná stezka Kladská

Stezka je nepřetržitě v provozu od září 1977. Od Mariánských Lázní je vzdálena 9,5 km (silnice Mariánské Lázně - Kladská), z Lázní Kynžvartu 5 km. Dostupnost buď individuální autoturistikou, autobusem z Mariánských Lázní nebo pěšky po značených turistických cestách. Vstup na naučnou stezku ze silnice Kladská - Prameny (od loveckého zámečku v osadě Kladská 250 metrů směrem na Prameny). Stezka vede kolem Kladského rybníka po okraji národní přírodní rezervace Kladské rašeliny v části pojmenované Tajga.

Vlastní trasa vede po vyvýšeném dřevěném můstkovém chodníčku. Celková délka stezky 1,6 km. Po obvodu jsou četná odpočívadla a vyhlídková místa.

 

Naučná stezka Smraďoch

 

Naučná stezka Smraďoch

Jedná se o zpřístupněné části přírodní rezervace stejného názvu (lesní vrchovištní rašeliniště). Stezka je v provozu od července 1976. 5,4 km od Mariánských Lázní, vstup z parkoviště u silnice (160 metrů za lesní restaurací Nimrod). Dostupnost po silnici z Mariánských Lázní (směrem na Prameny), nebo po značených turistických cestách (modrá, červená značka). Z parkoviště přístup po lesní pěšině (67 m), vlastní vstup na naučnou stezku a celá trasa na vyvýšeném dřevěném můstkovém chodníku. Celková délka vlastní naučné stezky 76 metrů. Na trase jsou dvě vyhlídkové plošiny (výhled na mofetový štít - bahenní sopky a na vývěr plynů v Zeleném jezírku).

PŘIHLÁŠKY: formulář

Do poznámky nezapomeňte uvést, o jaké druhy cvičení budete mít zájem, abychom připravili vyhovující program. Děkujeme.

Termín: 
Pátek, 14. Říjen 2022