Zdravá záda

ZDRAVÁ ZÁDA: čtvrtek 15.00

Každý z nás někdy zažil, co to jsou bolavá záda. Velmi často je bolest způsobena přetížením, ať už sedavým zaměstnáním, jednostrannou sportovní zátěží, nebo úrazem... V každém případě se musí začít pracovat na odstraňování nepříjemných bolestivých pocitů pomalu a opatrně. Cvičení, které vám nově nabízíme, je zaměřeno na uvolnění v oblasti krční, hrudní a bederní páteře, ale zároveň posiluje břišní svaly, které jsou ke zdravým zádům potřeba. Jednotlivé cviky vychází ze cvičení pilates. Pravidelnost vám dopomůže ke správnému držení celého těla. Cvičením lze odstranit bolesti zad, hlavy, ale také migrény. Lektorka Kamila se specializuje právě na tento zdravotní styl cvičení.

JÓGA PRO ZDRAVÁ ZÁDA: úterý 15.00

Tato jemná lekce jógy je určena předevsím pro klientelu se zdravotním omezením, ale je také prevencí proti bolestem zad.

Jedná se o pomalou a šetrnou formu jógy, která navrátí pružnost Vaší páteři a pomůže od nepříjemných bolestivých pocitů.

Pomalým prováděním jednotlivých pozic efektivně zapojíte a posílíte střed těla, protáhnete a uvolníte zádové svaly. Jemnými spinálními cviky a postupným přechodem do „kočky“ dochází k rozhýbání páteře a pak se pomalu přechází do klidných ásán. Nebudou chybět dýchací techniky pro správné držení těla.

 Při pravidelném cvičení rychle pocítíte úlevu, pevnost a pružnost zad, což Vám zpříjemní Váš každodenní život.

Co s sebou na lekci:

- pohodlné sportovní oblečení

- můžete vlastní jógamatku

- dostatek tekutin 

- ručník

S jakým lektorem si zacvičíte: Kamila Soukupová, Danča Zalabáková

Kdy si u nás můžete lekci ZDRAVÁ ZÁDA zacvičit: ROZVRH