Hathajóga - kurz

Zimní kurzy Hathajógy začínají 18. 1. 2022

 

Úterý 19.00 - 20.15 MÍRNĚ POKROČILÍ 18. 1. - 5. 4. 2022  12 lekcí - 1.800 Kč 7 míst
           

Rezerační poplatek 400 Kč, který se hradí při přihlášení, je součástí celkové ceny kurzu. (Upozorňujeme, že je nevratný)

 

Informace na tel.: 734 137 420 nebo 605 158 418, e-mail: fitstudiojh@seznam.cz , případně rovnou prostřednictvím kontaktního formuláře z našeho webu.

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Hathajóga působí příznivě na udržení zdraví lidského těla a na svěží a pružnou lidskou mysl. Jedním z nejvýznamnějších přínosů hathajógy je schopnost být vitální. Lidé, kteří pravidelně cvičí hathajógu, objeví její neuvěřitelná tajemství. Všechny účinky se nedají slovně popsat, to se musí prožít. To, že se po každé odcvičené lekci člověk cítí lépe, bývá zpravidla důvod, proč se neustále vrací na podložku ke cvičení. Ti, kteří cvičí pravidelně jógu, spojují pohyb v ásánách, rozvíjejí svou kondici, odolnost a imunitu. 

Pokud existuje nějaký klíč k delšímu zdravému pohybu, je to jóga v jakékoliv podobě.

Hathajóga je vhodná pro všechny věkové kategorie.

Co s sebou na lekci:

- pohodlné sportovní oblečení

- ručník

Při této lekci cvičíme naboso, doporučujeme vlastní neklouzavou podložku (můžete zakoupit u nás na recepci).

S jakým lektorem si zacvičíte: Vlaďka Mášková

Kdy si u nás můžete Hathajógu zacvičit: ROZVRH

Podmínky rezervace a storna najdete zde...